x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Concordia Ubezpieczenia Ubezpieczycielem miesiąca!

Concordia Ubezpieczenia Ubezpieczycielem miesiąca!

Agencja Wydawniczo-Promocyjna „Opoka”, wydawca Gazety Ubezpieczeniowej, uhonorowała Concordię Ubezpieczenia z Grupy Generali tytułem „Ubezpieczyciela miesiąca” w uznaniu „za szereg działań edukacyjno-szkoleniowych w zakresie ubezpieczeń rolnych skierowanych do pośredników ubezpieczeniowych”.

 

To świetna inicjatywa, zważywszy, że Concordia chroni swoimi polisami ponad 1,5 miliona hektarów upraw rolnych w całej Polsce, a to daje około 40% udziałów w całym rynku ubezpieczeń upraw i wielką odpowiedzialność. Co ciekawe, to nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie tak świetne wyróżnienie dla zaufanego partnera GBS Banku.

 

Niedawno bowiem Concordia Ubezpieczenia została również zakwalifikowana do półfinału plebiscytu na firmę przyjazną dla rolnika! Gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów w przyszłym roku.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas