x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Concordia Turysta rozszerza zakres ubezpieczenia!

Concordia Turysta rozszerza zakres ubezpieczenia!

Zimowe ferie czas zacząć! Już w poniedziałek mogą to śmiało powiedzieć mieszkańcy województw: pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, lubuskiego i podkarpackiego. Nieważne, jaki wyjazd się szykuje… nieważne, czy zaczyna się już jutro, czy dopiero w połowie lutego… warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny!

 

Tym bardziej, że ubezpieczenie turystyczne w Concordii za pośrednictwem naszego Banku trwa zaledwie kilka minut i jest doskonale dopasowane do Twoich turystycznych potrzeb. Co ma do zaoferowania Concordia?

 

Po pierwsze, leczenie

Nawet w sytuacji, gdy nie opłaciłeś dodatkowej składki ani nie zaznaczyłeś rozszerzenia usługi, Concordia zobowiązuje się do pomocy w wypadku zaostrzeń i  powikłań choroby przewlekłej do 15% sumy ubezpieczenia.

 

Po drugie, bagaż

Teraz w ramach bagażu podróżnego ubezpieczeniu podlega Twój sprzęt elektroniczny – aparat fotograficzny, telefon oraz sprzęt komputerowy.

 

Po trzecie, zasięg

Nie ograniczaj się do Europy… Wraz ze zniesieniem wiz ubezpieczenie OC Concordii poszerzone zostało o terytorium USA i Kanady.

 

Po czwarte, człowiek

Wykonujesz zawód wysokiego ryzyka? To już nie problem! Concordia rozszerzyła zakres ochrony o pracę fizyczną w zawodach z IV klasy ryzyka, między innymi pilotów oraz marynarzy.

 

Po piąte, luz

Wiadomo, że urlopy rządzą się swoimi prawami. Concordia rozumie to doskonale, a w związku z tym rozszerzyła koszty leczenia i pomoc w podróży również o sytuacje, w których ubezpieczony był w stanie nietrzeźwości.

 

Pamiętaj również, że najważniejszą składową polisy podróżnej jest suma gwarantowana kosztów leczenia, a po niej również OC, NNW i ratownictwo.  Dlatego warto, by gwarantowana suma leczenia w Europie wynosiła 30 tys. euro, a suma leczenia poza Europą – 60 tys. euro.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas