x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Bo zdrowie jest najcenniejsze!

Bo zdrowie jest najcenniejsze!

Są takie dni, które bardziej niż inne skłaniają do myślenia o nas samych – naszej kondycji i samopoczuciu. Jednym z nich jest IV Barlinecki Dzień Zdrowia, do udziału w którym gorąco zachęcamy. 7 września 2019 r. od godz. 9.00 do 13.00 dziedziniec przy Szpitalu Barlinek będzie naprawdę zdrowo zakręcony!

 

Jak słusznie ktoś kiedyś powiedział – nie docenia się zdrowia, dopóki się go nie straci. Dlatego wspólnie z Fundacją JOYAIMSzpitalem w Barlinku zapraszamy do zadbania o zdrowie swoje i swoich bliskich. Skorzystajcie z bezpłatnych badań i konsultacji u specjalistów, weźcie udział w praktycznych wykładach i skorzystajcie z mnóstwa atrakcji towarzyszących. 

 

Szczegóły w programie

 

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas