x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Black Friday tuż tuż…

Black Friday tuż tuż…

26 listopada przypada dzień wyczekiwany przez łowców promocji. Nadchodzi BLACK FRIDAY, a to oznacza że już niebawem Wasze marzenia mogą być nawet o połowę tańsze do spełnienia. Warto się na to przygotować!

 

Już od kilku lat w Polsce czarny piątek (Black Friday) rozpoczyna sezon zimowych wyprzedaży. I choć nazwa odnosi się do konkretnego dnia tygodnia (w USA jest to każdy piątek, który następuje dzień po Dniu Dziękczynienia), u nas początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem może obejmować tydzień a nawet kilka tygodni. To oczywiście czas, w którym sklepy walczą o uwagę klienta, oferując atrakcyjne przeceny sięgające nierzadko nawet 50%.

 

Warto więc w tym czasie rozejrzeć się za towarami, które można nabyć kilka razy taniej, a które wcześniej z finansowego punktu widzenia były poza naszym zasięgiem. Warto też jednak sprawdzać ceny i nie ulegać wrażeniu mega obniżek. Trzeba za każdym razem zweryfikować, czy cena przed obniżką nie była przypadkiem niższa!

 

My ze swojej strony, dla rozsądnych poszukiwaczy okazji przygotowaliśmy atrakcyjny kredyt gotówkowy w GBS Banku. Szczegóły znajdziecie na stronie produktu: https://gbsbank.pl/indywidualni/kredyty/kredyt-gotowkowy.html


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas