x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Bierzwnik na cysterskim szlaku

Bierzwnik na cysterskim szlaku

Czy to nie wspaniale, że w końcu można iść świętować? My wykorzystujemy każdą okazję, by spotkać się z Wami na lokalnych wydarzeniach. Tym razem jako partner gminy Bierzwnik, która w dniach 9-11.07 zaprasza na jedyne takie 3 dni na cysterskim szlaku.

 

Piątek 9.07.2021 r. rozpoczniemy piknikiem rodzinnym na wesoło, by wieczorem powitać sportowców – piłkarzy i zawodników tenisa stołowego. W sobotę i niedzielę też czeka na Was mnóstwo atrakcji, między innymi: inscenizacje historyczne, warsztaty kultury, sztuki i historii, festiwal smaków, koncert muzyki dawnej, konkurs piosenki i zmagania szachowe.

 

Przybądźcie koniecznie, by zaznać dawnych czasów i wczuć się w niezwykły klimat panujący na tych terytoriach przed wiekami.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas