x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Bezpieczeństwo najważniejsze - Renault prekursorem

Bezpieczeństwo najważniejsze - Renault prekursorem

Renault jest pierwszą i prawdopodobnie jedyną firmą samochodową na świecie, w której stworzono specjalne stanowisko – Dyrektora Polityki Bezpieczeństwa. 

 

Doświadczenie Renault w dziedzinie bezpieczeństwa opiera się na badaniach prowadzonych od 1954 roku. Uruchomiono wówczas Laboratorium Fizjologii i Biomechaniki Renault, które w 1969 roku przekształciło się w LAB (Laboratorium ds. Badań nad Wypadkami, Biomechaniką i Zachowaniami Ludzkimi, prowadzone wspólnie przez PSA Peugeot-Citroën i Renault). Obecnie Laboratorium dysponuje unikalną w skali świata bazą danych. Od momentu jego utworzenia, przebadano 14 000 wypadków z udziałem 25 000 osób. Wypadki te były przyczyną 63 000 obrażeń.


My lubimy bezpieczeństwo. Ba, sami dajemy je naszym klientom w postaci polis. W Concordii przy każdej nowej polisie AC na markę Citroen, Dacia, Peugeot albo Renault, klient otrzyma 10% zniżki.

 

źródło: https://www.auto-swiat.pl/renault-najwazniejsze-jest-bezpiecznstwo/4bnyfvq

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas