x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Bankowość spółdzielcza. Jak działa w czasach koronawirusa?

Bankowość spółdzielcza. Jak działa w czasach koronawirusa?

Za nami piątkowe webinarium z cyklu „Trzy kwadranse – rozmowa o gospodarce”, w którym dyskutowaliśmy na temat wpływu pandemii na funkcjonowanie banków spółdzielczych.  

 

Dzięki uprzejmości Mateusza Czerwińskiego z Katedry Finansów i Bankowości Uniwersytetu Szczecińskiego mieliśmy przyjemność rozmawiać o kondycji naszego banku w dobie koronawirusa. W rozmowie on-line udział wzięli:  Mariusz Pietrucin, Dyrektor Oddziału w Szczecinie i Stargardzie, Roland Węgrzynowski, Kierownik Zespołu Teleinformatyki GBS Banku oraz Jakub Opłaciński, Starszy Specjalista ds. Reklamy i Wizerunku.

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas