x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Logowanie do Platformy Publikator

Logowanie do Platformy Publikator

Platforma Publikator jest systemem służącym do przesyłania przez Bank korespondencji oraz dokumentów do klientów. W Publikatorze udostępniamy dokumenty wystawione przez Bank ważne z punktu widzenia przepisów prawa, m.in. potwierdzenia sald, dokumenty informacyjne dotyczące zestawienia opłat, czy arkusz deponenta BFG oraz wszelkie informacje i regulaminy produktowe.

 

Dostęp do platformy wymaga zalogowania się, dlatego pierwszym ekranem pojawiającym się po uruchomieniu aplikacji jest ekran logowania.

 

Pierwsze logowanie
W przypadku pierwszego logowania, którego inicjowanie rozpoczyna się przez wciśnięcie przycisku 'Pierwsze logowanie' na dole menu. Czynność ta jest wykonywana przez klientów, którzy jeszcze nie ustawili swojego hasła.

 

Pierwsze logowanie wymaga następujących czynności:

  1. Wprowadź swój numer PESEL.
  2. Następnie wypełnić CAPTCHA zabezpieczającego przed automatycznymi próbami logowania.
  3. Zatwierdź przyciskiem Wyślij kod.
  4. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS-em kod, który należy wprowadzić w kolejnym oknie aplikacji i zatwierdzić przyciskiem Zaloguj.
  5. Wprowadzenie poprawnego kodu zabezpieczającego wywoła ekran definiowania Loginu oraz Hasła do konta.
  6. Należy postępować zgodnie z poleceniami na ekranie. Nadany Login oraz Hasło należy zapamiętać lub zapisać i przechowywać w bezpiecznym miejscu.
  7. Wprowadzone dane należy następnie zatwierdzić przyciskiem Aktywuj dostęp.
  8. Ostatnim krokiem w procesie pierwszego logowania jest ustalenie kanału powiadomień w Platformie Publikator. Jest to kanał którym klient będzie otrzymywał powiadomienia o nowych dokumentach w Platformie Publikator (do wyboru SMS, e-mai lub SMS i e-mail jednocześnie).
  9. Wprowadzone dane należy zatwierdzić przyciskiem Zapisz zmiany.

Po poprawnym przeprowadzeniu procesu pierwszego logowania, kolejne logowania do Platformy Publikator będą się odbywać się za pomocą nadanego już loginu oraz hasła użytkownika.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas