x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Sprawdź blog
Logowanie do Platformy Publikator

Logowanie do Platformy Publikator

Platforma Publikator jest systemem służącym do przesyłania przez Bank korespondencji oraz dokumentów do klientów. W Publikatorze udostępniamy dokumenty wystawione przez Bank ważne z punktu widzenia przepisów prawa, m.in. potwierdzenia sald, dokumenty informacyjne dotyczące zestawienia opłat, czy arkusz deponenta BFG oraz wszelkie informacje i regulaminy produktowe.

 

Dostęp do platformy wymaga zalogowania się, dlatego pierwszym ekranem pojawiającym się po uruchomieniu aplikacji jest ekran logowania.

 

Pierwsze logowanie
W przypadku pierwszego logowania, którego inicjowanie rozpoczyna się przez wciśnięcie przycisku 'Pierwsze logowanie' na dole menu. Czynność ta jest wykonywana przez klientów, którzy jeszcze nie ustawili swojego hasła.

 

Pierwsze logowanie wymaga następujących czynności:

  1. Wprowadź swój numer PESEL.
  2. Następnie wypełnić CAPTCHA zabezpieczającego przed automatycznymi próbami logowania.
  3. Zatwierdź przyciskiem Wyślij kod.
  4. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS-em kod, który należy wprowadzić w kolejnym oknie aplikacji i zatwierdzić przyciskiem Zaloguj.
  5. Wprowadzenie poprawnego kodu zabezpieczającego wywoła ekran definiowania Loginu oraz Hasła do konta.
  6. Należy postępować zgodnie z poleceniami na ekranie. Nadany Login oraz Hasło należy zapamiętać lub zapisać i przechowywać w bezpiecznym miejscu.
  7. Wprowadzone dane należy następnie zatwierdzić przyciskiem Aktywuj dostęp.
  8. Ostatnim krokiem w procesie pierwszego logowania jest ustalenie kanału powiadomień w Platformie Publikator. Jest to kanał którym klient będzie otrzymywał powiadomienia o nowych dokumentach w Platformie Publikator (do wyboru SMS, e-mai lub SMS i e-mail jednocześnie).
  9. Wprowadzone dane należy zatwierdzić przyciskiem Zapisz zmiany.

Po poprawnym przeprowadzeniu procesu pierwszego logowania, kolejne logowania do Platformy Publikator będą się odbywać się za pomocą nadanego już loginu oraz hasła użytkownika.

Ostatnio dodane
Aktualizacja danych? Przypomni Ci o tym wirtualny asystent!
30 - 11 - 23
Aktualności
Aktualizacja danych? Przypomni Ci o tym wirtualny...
Nasza bankowość internetowa zyskała nową funkcjonalność! W trosce o aktualność danych i bezpieczeństwo Twojego bankowania wprowadziliśmy GBS-owego pomocnika, który co pewien czas poprosi Cię...
Pod kogo podszywają się przestępcy?
20 - 11 - 23
Aktualności, Blog
Pod kogo podszywają się przestępcy?
Pamiętacie jeszcze cykl edukacyjny „Znajomy Bank Radzi”? W naszych artykułach często opisujemy Wam, za kogo mogą podawać się cyberprzestępcy, by zyskać Wasze zaufanie. Pracownik banku? Policjant?...
Bank bez tajemnic
30 - 10 - 23
Aktualności
Bank bez tajemnic
Na podstawie art. 318, Ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji - GBS Bank przedstawia informacje o swojej...
Zmiany w Tabelach i Taryfach w GBSBanku
23 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w Tabelach i Taryfach w GBSBanku
Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 23.10.2023 r. dokonaliśmy zmian w:
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram